1998 yılında kurulan Baharot, Dünya’nın önde gelen lezzet üreticileriyle ortak faaliyetler içerisinde lezzet yolculuğuna çıkmıştır.

 

 

2006 yılında edindiği tüm bilgi ve birikimi birleştirip Kocaeli’de yeni bir tesis kurarak gıda endüstrisi için özel ürünler ve tatlar üretmeye başlamıştır. Yönetim stratejileri, satın almalar, ihracat ve ithalat stratejileri sayesinde sürekli büyümeyi başarmıştır.

 

 

Firmamız kırmızı et, beyaz et, balık, süt, kuruyemiş ve catering gibi farklı sektörlere yönelik çeşitli ürünler sunmaktadır.

 

 

Baharot, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Helal belgesi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup bu doğrultuda üretim yapmaktadır.

 

 

Kaliteye verdiği önem ile müşterilerinin ürünlerine tat, yapı, görünüm ve raf ömrü gibi konularda çözüm üretmek amacıyla uzman kadrosuyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

KALİTE POLİTİKASI

 

Baharot Gıda kurulduğu günden itibaren ürünlerinde hammaddenin alımından ürünler yükleninceye kadar olan tüm aşamalarında, gıda güvenliği kurallarına uygun üretim yapılması hususunda hassasiyet göstermektedir.

Bugüne kadar bağlı olunan ilkeler doğrultusunda, hizmet kalitesini devamlı kılmak, sürekli iyileştirmeyi amaç edinerek müşterilerimize uluslararası standartlarda ürün ve hizmet sunmak amacıyla;

  • – Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğe bağlı hareket ederek Kalite Yönetim Sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • – Toplam Kalite Yönetimini esas alarak birim hedeflerine ulaşılması,
  • – İçinde bulunduğumuz topluma saygılı, uluslararası örnek bir kuruluş olmayı,
  • – Çevre’mizin doğanın ve ekolojik dengenin gözetileceğini,
  • – Güvenli gıda gibi konularda ve kendi kontrolünde bulunduğu aşamada; gıdayı korumak için gereken tüm koşulları ve kaynakları sağlamayı, taahhüt ederiz.